Powrót Arabeli
powrót do forum 1 sezonu

Swietny serial od poczatku do konca. Sentyment i ogladanie czeskich produkcji z dziecinstwa to jedno, ale obiektywnie rzecz biorac to rewelacyjny, zabawny serial. Wszystkie odcinki po prostu pekaja w szwach od pomyslow, zartow. Gra aktorow jest dobra, moze nie do konca wyrownana. Calosc przesiaknieta jest typowym, czeskim, absurdalnym humorem. Mimo ze to tzw druga seria, to trzyma bardzo wysoki poziom a momentami chyba przerasta pierwsza. Jest to z pewnoscia rzecz napisana ze smakiem, mam nadzieje,ze nikt ze wspolczesnych tworcow nie zabierze sie za produkcje trzeciej serii, spin offow, czy tym podobnych. Oby do tego nie doszlo.

ocenił(a) serial na 9
wrongman35

Cios niemożliwy, uchowało mi się toto na DVD, podobnie jak pierwsza, cudowna seria :D

ocenił(a) serial na 8
taxipompey

Dzisiejszym tworcom brakuje tak bezpretensjonalnych pomyslow niestety. Szkoda. Dzisiaj musi byc hyper i na maksa. A tutaj prosze, zakrecone, zwariowane pomysly, mieszanie gatunkow, czeski absurd i zabawa gwarantowana.

ocenił(a) serial na 9
wrongman35

Współcześnie to w zasadzie kino dla ludzi inteligentnych. Taniość i dobro niemierzalne, nie tylko tutaj zresztą, ale w kinematografii czeskiej to prawie reguła, Tuba pełna piany, czy Jutro wstanę rano i poparzę się herbatą to kolejne z mało znanych pereł na firmamencie twórczości południowych sąsiadów.

ocenił(a) serial na 8
taxipompey

Dzieki za Tube, nie znalem. Oczywiscie Jutro wstane rano...Kelner placic...Panowie zabilem Einsteina...Jest Pan Wdowa...Szpinak czyni cuda...mnostwo swietnych rzeczy krecili wtedy. Z serial tez jest sporo perelek - Goscie, Latajacy Czstimir, Kobieta za lada, czy ostatnio ogladany przeze mnie Szpital na peryferiach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones